Szkoła Podstawowa nr 2
im. gen. A. Słubickiego w Izbicy Kujawskiej ul. Nowomiejska 3 87 - 865 Izbica Kujawska
TEL/FAX: (054) 28 65 011
mail: sp2izbicakuj@wp.pl
REGON: 911333541

Lektury szkolne (strona w rozbudowie)

Drodzy uczniowie, czytelnicy! Nasze Gimnazjum uzyskało zgodę od Fundacji Nowoczesna Polska, na elektroniczną publikację lektur szkolnych na naszej stronie internetowej. W ramach programu "Wolne lektury" możecie pobierać zamieszczone lektury na swoje komputery, laptopy, tablety i inne urządzenia nie tylko w szkole, ale również i w domu. Strona będzie systematczynie wzbogacana nowymi pozycjami, wkrótce zostaną opublikowane audiobooki, o czym zostaniecie poinformowani. Serdecznie zachęcamy do korzystania, większość e-booków znajdziecie na stronie www.wolnelektury.pl

Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE. Hosting: ICM. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, tel/fax: (22) 621-30-17, e-mail: fundacja@nowoczesnapolska.org.pl Nowa strona biblioteki Wolne Lektury powstała dzięki środkom otrzymanym w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Senatu RP (zadanie realizowane w ramach zlecania przez Kancelarię Senatu zadań w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2011 r.) oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego w ramach programu Dziedzictwo Cyfrowe.