Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela, to jeden z najbardziej uroczystych dni w kalendarzu szkolnym, w którym wszyscy, cała społeczność szkolna:  grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie, powinniśmy wyrazić sobie wzajemnie wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy. Dla uświetnienia
i upamiętnienia tego wspólnego święta 11 października odbył się  w naszej szkole uroczysty apel, którym chcieliśmy podkreślić, że  zadowoleni  nauczyciele i usatysfakcjonowani uczniowie równia się szczęśliwa szkoła! Podczas uroczystości szczególnie miło było nam powitać po raz pierwszy oficjalnie uczniów klasy pierwszej. Tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie. Podczas składania roty pierwszoklasiści przyrzekli:
 „Być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, godnie reprezentować dobre imię naszej szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”.

A my trzymamy ich za słowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *