Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu. To takie dwa dni, kiedy każdemu wnukowi robi się cieplej na sercu.

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Izbicy Kujawskiej upamiętnili to wydarzenie 21 stycznia, goszcząc w swoich progach Kochane Babcie i Kochanych Dziadków-  najważniejszych i najmilszych gości. Sala nr 1 wypełniła się po brzegi. Dzieci z  klasy I wraz z wychowawczynią przygotowały   wspaniały   występ artystyczny, wypełniony   radością,  śpiewem, tańcem i muzyką. W ten sposób chciały wyrazić Kochanym Babciom i  Dziadkom  swoją miłość, wdzięczność i szacunek. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  tak wiele ciepła i dobra,  o czym zawsze warto i trzeba pamiętać i dziękować za dar najpiękniejszej miłości.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali dużo gromkich braw, a wielu Babciom i Dziadkom popłynęły łzy wzruszenia. Nie dało się nie zauważyć, że są dumni ze swych wnuków. Dziadkowie musieli także przejść egzamin z wiedzy o swoich wnuczętach, odpowiadając na pytania przygotowane przez rodziców. Oj, było dużo śmiechu J. Na zakończenie uroczystości dzieci wraz ze swoimi Kochanymi Dziadkami zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby każdego dnia byli dumni ze swych wnuków. [Tekst: Bożena Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *