Dziś o godzinie 9:00 w naszej szkole zainaugurowano nowy rok szkolny 2020/2021. Wbrew wieloletnim tradycjom, niestety nie odbył się uroczysty apel w którym – jak dotąd – uczestniczyła cała szkolna społeczność wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Jedynie uczniowie klas pierwszych i drugich mogli przyjść z rodzicami. Starsza młodzież spotkała  się w swoich salach lekcyjnych, aby od wychowawców dowiedzieć się jak będzie funkcjonować przez najbliższy rok szkoła, usadowiona w nowej rzeczywistości – panowania pandemii Covid-19.

                Uczniowie zostali zapoznani z wymaganymi obostrzeniami sanitarnymi, jednak pragniemy przypomnieć że na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie procedury obowiązujące od 1 września 2020 roku. Mając na uwadze nasze wspólne dobro i bezpieczeństwo, bardzo prosimy o ich przeczytanie i bezwzględne stosowanie.

                W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów, które niewątpliwie mogą osiągnąć ciężką pracą, ale wyjątkowo w tym roku także i zachowaniem szczególnej ostrożności i rozwagi.

[Tekst: TG]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *