PIKNIK RODZINNY: SZCZEPIMY SIĘ IZBICA KUJAWSKA 2021

  

         Burmistrz Izbicy Kujawskiej zaprasza Mieszkańców Gminy na Piknik Rodzinny Szczepimy się, który odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2021 roku w godzinach 9.30-16.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Generała Augustyna Słubickiego przy ulicy Nowomiejskiej 3 w Izbicy Kujawskiej

         W trakcie pikniku będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w punkcie szczepień w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej (ośrodku zdrowia) przy ulicy Narutowicza 16

         Osoby zaszczepione tego dnia będą mogły wziąć udział w wielu konkursach fantowych. Główną nagrodą będzie markowy rower trekkingowy. Zachęcamy osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia do skorzystania w tym dniu ze szczepień (dla dzieci pow. 12 r. ż. i młodzieży szczepionka: Pfizer; dla dorosłych: Johnson & Johnson)        i do udziału w konkursach.

         Dla najmłodszych zapewnione zostaną nieodpłatne atrakcje –m.in. dmuchańce. Wszystkie osoby zaszczepione tego dnia będą mogły skorzystać z nieodpłatnego posiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *