Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 1 września 2021 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym. Jeśli warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające, uczniowie poszczególnych klas spotkają się wyłącznie z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych (informacja poniżej). Natomiast nowi uczniowie (klasa I i klasa IV) wezmą udział w spotkaniu z wychowawcami i dyrektorem szkoły w hali sportowej. 

klasa II- sala nr 3
klasa III- sala nr 1
klasa V- sala nr 15
klasa VI- sala nr 6
klasa VII- sala nr 10
klasa VIII- sala nr 8
klasa V- VII b- sala nr 11

Szanowni Rodzice! W trosce o  bezpieczeństwo i zdrowie uczniów oraz pracowników szkoły w rozpoczęciu roku szkolnego mogą uczestniczyć tylko uczniowie. W przypadku klasy I i klasy IV każdemu dziecku może towarzyszyć tylko jeden z rodziców/ opiekunów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *