W okresie przedświątecznym wychowawczynie klas I-III zorganizowały szkolny konkurs  pod hasłem ,,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna“. Uczniowie klas wykonali ozdoby świąteczne według własnego pomysłu z różnych dostępnych im materiałów. Celem konkursu było zmotywowanie dzieci do samodzielnej, twórczej pracy plastyczno-technicznej, kultywowanie tradycji świątecznych oraz stworzenie świątecznej atmosfery. Dzięki ich zaangażowaniu powstały m.in. piękne stroiki świąteczne, Mikołaje, choinki, bombki i bałwanki. Jury miało ,,trudny orzech do zgryzienia”, ponieważ dzieci były bardzo kreatywne, a ich prace oryginalne.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki, dyplomy oraz słodycze od Mikołaja i Elfów  ,a na zwycięzców czekały także nagrody:

I miejsce –  ucz. Kinga Warzyńska (kl. I)

II miejsce – ucz. Tamara Pietrzak (kl. II)

III miejsce – ucz. Natalia Ziółkowska (kl. III)

[Tekst: B. Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *