28 marca uczniowie klasy II i III  wraz z opiekunami wybrali się do Centrum Kultury Browar B we Włocławku na spektakl profilaktyczny pt. ,,Tajemnicza skrzynia”. W trakcie widowiska przedstawiono obraz świata pełnego ładu, porządku i miłości, który w jednej chwili został przez głównych bohaterów utracony. Nieposkromiona ludzka ciekawość zburzyła harmonię i zgodę w pięknym świecie, gdyż na Ziemię zostały wypuszczone ze skrzyni nieznane dotąd zjawy: ból, kłamstwo i złość. Od tej pory nic nie było już takie samo… Bohaterowie spektaklu wykreowani przez wspaniałych aktorów wnieśli jednak do świata Nadzieję, która pozwala nam optymistycznie spoglądać w przyszłość. Wierzymy, że każdy z nas podejmie w sobie walkę ze złem.

[Tekst: Bożena Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *