W poniedziałek, 30 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, przygotowana przez uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami. Rodzice i zaproszeni goście spotkali się na hali gimnastycznej, gdzie uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze, a nawet przedstawiły scenkę z życia młodych mam. Dzieci bardzo się starały podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Występy upłynęły w atmosferze wielkiego przejęcia dzieci i oczywiście wielkiej radości rodziców. Miło było patrzeć na łzy wzruszenia wszystkich Mam i dumnych Tatusiów. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły do klas na  słodki poczęstunek.

[Tekst: Anna Buziewska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *