1 września o godzinie 9:00  podczas uroczystego spotkania w hali sportowej nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Po części formalnej i artystycznej Dyrektor szkoły Pan Wojciech Graczyk uroczyście przywitał zgromadzoną społeczność, w tym pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Krótkim wspomnieniem oraz minutą ciszy tradycyjnie uczczono rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

      Dyrektor szkoły wytyczył najważniejsze cele do zrealizowania w nowym roku szkolnym, po czym w ręku Pana Woźnego rozległ się symboliczny dźwięk pierwszego dzwonka w nowym roku szkolnym.

    Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami szkolnymi na naszej stronie, w tym zaktualizowanej Procedurze odbioru dziecka ze szkoły oraz Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej.

[Tekst: T. Grabowski]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *