27.09.2022 roku uczniowie klasy VIII wybrali się na pielgrzymkę autokarową do Lichenia na spotkanie młodzieży z klas VIII z całej diecezji włocławskiej. W tegorocznym spotkaniu wzięło udział około 3 tysięcy młodych ludzi. Głównym celem pielgrzymki było spotkanie z Maryją i powierzenie Jej swoich osobistych intencji oraz modlitwa o dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania i dobry wybór szkół średnich. Zapamiętajmy wskazówkę ks. Janusza Kumala: „Matka Boża nie miała Tik Toka w takiej formie, jaką dziś znają młodzi ludzie. Jednak miała Ona innego Tik Toka – „tak, tak”. Zawsze odpowiadała „tak” Panu Bogu. Niech to będzie naszym postanowieniem, aby odpowiadać „tak” Panu Bogu, który nas kocha i chce, aby nasze życie było piękne. Będzie takie, jeśli zawsze będziemy Jemu mówić „tak” „.

[Tekst: Karolina Kędzierska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *