6 grudnia na szkolnym dachu, z wielką ostrożnością, tak aby nie uszkodzić paneli fotowoltaicznych, zaparkował swój zaprzęg Święty Mikołaj. Odwiedzając wszystkie klasy, Mikołaj dowiedział się, że dzieci są bardzo grzeczne, a w dodatku obiecały, że w następnym roku będą grzeczniejsze jeszcze bardziej. Mikołaj posłuchał przygotowanych przez dzieci piosenek i wierszyków, rozdał cukierki i odjechał – pewnie do następnej szkoły. Tego dnia na szkolnych korytarzach panował iście świąteczny nastrój, brzmiała świąteczna muzyka a dzieciom nauczyciele obiecali, że nie będą pisać kartkówek ani odpowiadać.

Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dzieciom pogodnych i wesołych, coraz szybciej zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

[Tekst: T. Grabowski]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *