21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Izbicy Kujawskiej z klas IV-VIII (80 uczniów) wybrali się do tematycznego parku rozrywki –Mandoria w Rzgowie.

Ten, otwarty w lipcu 2021 roku, obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuliśmy się, jakbyśmy przenieśli się w czasie. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

Mandoria  zagwarantowała nam wspaniałą zabawę i masę niesamowitych emocji.

[ Tekst: Marzena Łaźna ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *