Drodzy ósmoklasiści!

Przed Wami trzydniowy maraton – egzamin ósmoklasisty. Ważne wyzwanie, które wieńczy Waszą dotychczasową podróż w naszej szkole. Chciałbym Wam przekazać moje najserdeczniejsze życzenia i wsparcie w tym trudnym, ale ekscytującym czasie.

Musicie pamiętać, że Wasza wiedza i umiejętności  nie są określane jedynie przez wynik egzaminu. Jesteście wyjątkowi ze względu na swoje talenty, pasje i zaangażowanie. Mimo to, jestem przekonany, że przygotowaliście się starannie, dlatego wierzę w Wasz sukces.

Przypominam Wam, abyście nie pozwolili stresowi wziąć góry. Ważne jest, abyście zachowali spokój i skoncentrowali się na zadaniach. Czytajcie pytania dokładnie, starannie planując swoje odpowiedzi. Pracujcie z pewnością siebie, ufając w swoje zdolności, a jeśli napotkacie trudności, nie zrażajcie się. Pamiętajcie, że jesteście częścią szkolnej rodziny i nasi nauczyciele są tutaj, aby Wam pomóc. Trzymam za Was kciuki i życzę samych dobrych wyników!

Powodzenia!

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Szkoły
Wojciech Graczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *