Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. To był wyjątkowy dzień pełen radości, ale także wzruszeń i łez absolwentów. Nasi uczniowie przygotowali krótką część artystyczną na temat przedmiotów, których uczą się w szkole. Było również miejsce na wspólne śpiewanie piosenek, które wprowadziło nas w letni, wakacyjny nastrój.
Pan Wojciech Graczyk, Dyrektor naszej szkoły, podsumował miniony rok szkolny, dziękując wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom oraz pracownikom szkoły, za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Wskazał osiągnięcia uczniów oraz wspólne sukcesy, które napawają nas dumą. Na apelu wystąpił także Burmistrz Izbicy Kujawskiej – Pan Marek Dorabiała, który podkreślił, że dobra współpraca szkół z izbickim samorządem, znacząco wpływa na jakość i atmosferę, w której naukę pobiera nasze najmłodsze społeczeństwo.
Dziękujemy wszystkim za ten rok pełen wyzwań i sukcesów. Życzymy cudownych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia 2 września!
[ Tekst: Tomasz Grabowski ]