3 lipca 2024 r. jeszcze raz mieliśmy okazję spotkać się z uczniami klas ósmych. Nasi  absolwenci  przybyli do szkoły, by zapoznać się z wynikami egzaminu ósmoklasisty. Tegoroczni ósmoklasiści spisali się doskonale i mamy naprawdę imponujące wyniki. Zanim wręczyliśmy im zaświadczenia, każdy z nich musiał osobiście podpisać cyrograf, że sercem zawsze będzie uczniem naszej szkoły, co uwieczniliśmy na zdjęciach jako niezbity dowód. A jeśli się ktoś spóźnił, musiał za karę zrobić zdjęcie z wychowawczynią lub odsiedzieć swoje w fotelu szkolnego pedagoga. Żarcik! Na koniec postanowiliśmy jeszcze pobić kolejny rekord szkoły pod hasłem: „Ilu uczniów może się zmieścić w gabinecie pedagoga?”
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam  realizacji planów, w tym dostania się do wymarzonych szkół, a wokół  ludzi, którzy zawsze będą dmuchać w Wasze żagle. I mamy nadzieję, że do zobaczenia!

[ Tekst: Krystyna Wojciechowska ]