To była wspaniała zabawa! Każdy mógł ,,poznać swoją przyszłość” dzięki  wróżbom, które w bardzo ciekawy sposób przeprowadziły mamy naszych wspaniałych ,,pierwszaków”. Podczas andrzejek, wśród niekończącego się śmiechu, poznaliśmy w sposób zabawowy tradycje wróżb andrzejkowych.  Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami oraz karteczek z wymarzonym w przyszłości zawodem.  W klasie panowała od samego rana magiczna atmosfera. Oprócz pysznego poczęstunku były też: kolorowe światełka, wyborna muzyka oraz konkursy i tańce, które budziły mnóstwo emocji i radości. Dzieci przebrane za różne postacie bawiły się wspaniale i już z niecierpliwością czekają na andrzejki w przyszłym roku.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tak wspaniałej zabawy!

[Tekst: B. Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *