W Izbicy Kujawskiej, kolejny raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Organizatorzy 28 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Izbicy Kujawskiej, tj. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Izbicy Kujawskiej oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej serdecznie zapraszają mieszkańców gminy i miasta Izbica Kujawska oraz wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału we wspomnianej imprezie, która odbędzie się w niedzielę 12 stycznia br. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Izbicy Kujawskiej.

Realizację tegorocznego finału wspierają instytucje i firmy z terenu gminy i miasta Izbica Kujawska oraz Samorząd Gminy Izbica Kujawska.

Wolontariusze – dzieci i młodzież pod opieką nauczycieli (wszyscy posiadają identyfikatory), kwestować będą na ulicach Izbicy Kujawskiej oraz w miejscowości Błenna od ok. godz. 8.30.

W Centrum Kultury STARTUJEMY o godz. 14.00.

W programie między innymi:

– Występy artystyczne w wykonaniu uczniów izbickich szkół, sekcji MGCK oraz mieszkańców DPS;

– Koncerty zespołów muzycznych oraz Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Izbicy Kujawskiej;

– Loteria fantowa

oraz pomiędzy występami

– Licytacje „orkiestrowych” gadżetów oraz innych cennych przedmiotów. Organizatorzy mają nadzieję, że nie zabraknie chętnych do wzięcia udziału w najgorętszej licytacji – złotego serduszka ufundowanego m.in. przez sztab WOŚP w Izbicy Kujawskiej.

Ponadto zapraszamy do konsumpcji. Serwowane będą:

– chleb ze smalcem,

– pyszny bigos,

– kawa i herbata

oraz

– wszelkiego rodzaju domowego wyrobu ciasta.

Na zakończenie imprezy, tuż po koncertach i licytacjach, ok. godz. 20.00 – do nieba poleci tradycyjne „światełko do nieba”.

Zapraszamy OD SERCA !!!

PAMIĘTAJMY – GRAMY DLA NASZYCH DZIECI !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *