W dniu 28 maja 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzień ten  jest dla wszystkich jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, czułych uśmiechów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić ich tym świętem. Dzieci wraz ze swoimi wychowawcami: p. Anną Buziewską (kl. I) oraz p. Bożeną Szadkowską (kl. II)  przygotowały program słowno-muzyczny, w którym mogły wyrazić uczucia, jakimi darzą swoich Rodziców, przeprosić za wszelkie wybryki i przewinienia, a przede wszystkim przekazać swoje najgorętsze życzenia z okazji ich święta. Część artystyczną otworzył cytat z  piosenki ,,Cudownych Rodziców mam”  Urszuli Sipińskiej. Następnie rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich dzieci oraz obejrzeli popisy taneczne swoich pociech.

Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, pokonali tremę, by zadowolić tak ważną dla siebie publiczność.

Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Nie obyło się bez wzruszeń oraz łez. Całość występów zwieńczył słodki poczęstunek cukierkami. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci rodziców, dzieci oraz wszystkich gości.

[Tekst: B. Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *