W 2021 r. egzamin ósmoklasisty został przeprowadzony od 25 do 27 maja (wtorek – czwartek). W tym roku do egzaminu ósmoklasisty w Polsce zostało zgłoszonych ponad 360 400 uczniów z prawie 12 700 szkół, którzy mieli rozwiązać  zadania w ponad 1 081 000 arkuszy.

     W naszej szkole, egzamin zgodnie z zaleceniami MEN oraz GIS, odbył się w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego. Egzamin odbył się bez żadnych zakłóceń i przystąpili do niego wszyscy ósmoklasiści.

     Jak podaje Ministerstwo Edukacji Narodowej, ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca br. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie otrzymają 9 lipca br. Trzymamy kciuki za dobre wyniki!

[Tekst: TG]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *