,, Wakacje pukają do drzwi!! „
,, Niech żyją wakacje,
Niech żyje pole i las, 
I niebo i słońce,
Wolny, swobodny czas…”
 
Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpocznie się wspaniały czas wakacji. Dnia 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Klasy VII  pożegnały klasy VIII. Pan Dyrektor Wojciech Graczyk wręczył świadectwa i nagrody dl najlepszych uczniów. Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez 8 lat tworzyli jedną wielką rodzinę. Życzymy Wam by zdobyta wiedza, wspólne doświadczenia pozytywnie wpłynęły na Wasze dalsze życie. By te spędzone lata , wyryły się głęboko w Waszych sercach i pozostały tam, szczególnie w trudnych chwilach, by dawać Wam poczucie siły jaka w Was drzemie. 
[Tekst: N. Adamczewska]
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *