Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 15 października 2021 uczniowie klas pierwszych, ubrani w stroje galowe, niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Pasowania wielkim ołówkiem dokonane zostało przez Dyrektora Szkoły pana Wojciecha Graczyka. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeniu do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej.
Uczniowie zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Pochwalili się swoimi talentami: recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli. Wykazali się wiedzą, jaką już zdobyli w szkole. Na koniec wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz słodkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *