14 lutego to dzień miłości i przyjaźni! Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do  pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły). Dając drugiej osobie kartkę walentynkową, zapewniamy ją o swojej przyjaźni. Informujemy ją o tym, że jest dla nas kimś ważnym.  Już od samego rana dzieci obdarowywały się pięknie przygotowanymi walentynkami, serduszkami, lizakami! Tego dnia królował kolor czerwony, zarówno w pięknych kartkach jak i w ubiorze. Czekała również na dzieci niespodzianka przygotowana przez wychowawczynie klas I- III w postaci fotobudki. Odbyła się piękna walentynkowa sesja zdjęciowa.
Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego !
W tym dniu wszyscy to wyznają
Że chcą kochać i kochają !
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *