21 marca 2022 r. uczestniczyliśmy w pożegnaniu zimy i uroczyście powitaliśmy pierwszy dzień wiosny, włączając się do wspólnej zabawy. Wśród propozycji, z których nie omieszkaliśmy skorzystać, znalazły się między innymi: szczęśliwy numerek dla wszystkich, którzy włączyli się do zabawy, „dzień bez plecaka”(przynieśliśmy do szkoły wszystkie podręczniki i przybory, ale plecaki zastąpiliśmy innym, zaskakującym i zabawnym przedmiotem, do którego musiał się zmieścić  uczniowski ekwipunek). Było wesoło
i kolorowo, ponieważ podczas przerw towarzyszyła nam muzyka o radosnej, wiosennej tematyce (playlista dwóch Patryków z kl. VIII), a każdy, kto chciał być tego dnia „trendy”, miał na sobie ubrania w wiosennych kolorach.
Dla zainteresowanych nauczycieli i uczniów został zorganizowany konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie- na szczęście przewidziano liczne nagrody, ponieważ chętnych do tej zabawy również nie zabrakło. Jury wyłoniło 9 osób, które bezapelacyjnie zasłużyły na słodkie upominki. 
Cała społeczność szkolna wzięła również udział w pożegnaniu zimy i powitaniu wiosny- pozbyliśmy się symbolicznej Marzanny. I WIOSNA SIĘ STAŁA J!

[Tekst: Krystyna Wojciechowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *