Klasa III i IV ten wyjątkowy dzień spędziły w Parku Jurajskim w Solcu Kujawskim.  Dla dzieci wyjazd do Solca Kujawskiego stał się podróżą w czasie, możliwością obejrzenia dinozaurów, wysłuchania o nich historii oraz zrobienia sobie ciekawych zdjęć. Spacer po Jura Parku to możliwość spędzenia miło czasu i pretekst do przeprowadzenia ważnej lekcji. Dinozaury w Jura Parku można nie tylko zobaczyć, ale również  niektóre dotknąć, a nawet na nie usiąść. Jura Park to nie tylko potężne gady ale i wiele atrakcji . Dzieciom podobał  się spory plac zabaw z naprawdę wieloma atrakcjami: drabinkami, huśtawkami, trampolinami , salonem gier ,basenem z kulkami, trampoliną . Jednak największą atrakcją był mini park rozrywki . Można było pojeździć się na karuzelach dedykowanych starszym dzieciom, popływać na wodzie w specjalnej łódce w kształcie łabędzia. W JuraParku znajduje się również Muzeum Ziemi, jak również sala kinowa, na której odbywają się co kilkanaście minut 15-minutowe seanse o życiu dinozaurów w technologii 5d. Wszystkim się bardzo podobało. Ukoronowaniem radosnego dnia była wata cukrowa na patyku dla wszystkich uczestników rozdawana dzieciom  z okazji ich święta.

[Tekst: Dorota Dobisz]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *