W bieżącym roku szkolnym grupa uczniów klasy III pod kierunkiem wychowawcy p. Bożeny Szadkowskiej wzięła udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”, organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Tegorocznym przesłaniem konkursu zainteresowało się 39 164 uczniów z 3 169 szkół podstawowych z terenów wiejskich. Zgodnie z regulaminem konkursu, Centralna Komisja Konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac spośród 96 zakwalifikowanych do etapu centralnego przez Wojewódzkie Komisje Konkursowe. Wśród tak wielu prac znalazła się praca uczennicy naszej szkoły Natalii Ziółkowskiej, która zdobyła I miejsce w grupie klas 0-III w województwie kujawsko-pomorskim i tym samym zakwalifikowała się do jego finału.

15 czerwca 2022 r. w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci oraz wręczenie nagród laureatom. Rysunek naszej uczennicy został zauważony przez członków komisji, a jego autorka Natalka Ziółkowska otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[Tekst: Bożena Szadkowska]

 Oto fotorelacja z uroczystości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *