10 września 2022r. reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej  nr 2 w Izbicy Kujawskiej z klas IV-VIII uczestniczyła  w zawodach sportowych w Boniewie.  VI Bieg Pamięci odbył się pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej  dla uczczenia żołnierzy walczących w bitwie pod Szczytnem 11-12.09.1939r.
Pomimo niesprzyjającej pogody zawody odbyły się. Naszą szkołę reprezentowało 6 chłopców i 3 dziewczynki. W kategorii klas IV-V drugie miejsce zajął Kuba Zellek, trzecie  miejsce Kacper Trzmielewski. Filip Piasecki uplasował się na trzecim miejscu  w kategorii uczniów klas VI-VIII. Zawodnicy w klasyfikacji drużynowej zajęli trzeci miejsce i otrzymali puchar. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy za udział otrzymali pamiątkowe medale i pakiety upominkowe.
[Tekst: Marzena Łaźna]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *