Dziś, tj.15.09.2022 r., obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to niezwykłe święto, bo wyzwala takie cechy, jak  kreatywność czy odwaga i zachęca do twórczej zabawy. Dzień ten od lat inspiruje dzieci na całym świecie. Z tego też powodu nasi nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali wiele ciekawych zajęć, które pomogły dzieciom odkrywać talenty, poznawać mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się bawić. Na korytarzach szkoły zagościły kolorowe kropki, kropeczki i kropunie, a w klasach uśmiechnięte dzieci w „pokropkowanych” strojach. Powstały wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła sztuki, których motywem przewodnim była oczywiście bohaterka tego dnia-  KROPKA. W każdej klasie odbyły się też kropkowe sesje zdjęciowe.

 Pamiętajmy! ,,Warto wierzyć w siebie- i kropka!”

[Tekst: Bożena Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *