Uczniowie klasy IV i VIII będą wspominać swoją pierwszą noc spędzoną w szkole- noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 23 września 2022 r., a zakończyła się o godz. 7.30 w sobotę 24 września 2022 r.. Opiekę nad uczniami sprawowały   p. Ewa Barcz oraz p. Marzena Łaźna wspierana przez p.Jolantę Ziółkowską, p. Beatę Wojtczak oraz p. Ewelinę Wojdak – mamy uczniów kasy IV. Uczniowie przybyli do szkoły wyposażeni m.in. w materac, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru i przekąski. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne. Był też wieczór filmowy. Obowiązkowo była pizza. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni– powrócili do swoich domów.

[Tekst: Ewa Barcz]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *