Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Baruchowskiej i Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego przy udziale Starostwa Powiatowego zorganizowało 23 lutego w Baruchowie Powiatowe Zawody na ergometrach wioślarskich  dla klas 6-8.

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w zawodach. Uczniowie po raz pierwszy ćwiczyli na ergometrach. Wszystkim bardzo się podobało i rywalizacja była bardzo ekscytująca. W kategorii uczniów klas 7 sztafeta chłopców ( Bartek Kurlapski, Filip Piasecki, Bartek Orzechowski, Wiktor Pawłowski) zajęła II miejsce, dziewczęta V miejsce ( Weronika Dolacka, Klaudia Głuszkowska, Klaudia Grabowska, Nadia Sikorska). W kategorii indywidualnej Wiktor Biernacki ( uczeń klasy 6) zajął miejsce I, a Klaudia Głuszkowska ( uczennica klasy 7) miejsce III. Wszystkim gratulujemy.

[Tekst: Marzena Łaźna]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *