W dniu  9 marca br. w naszej szkole odbył się konkurs kaligraficzny dla uczniów klas I – III pod hasłem „Mistrz Kaligrafii”, mając na uwadze troskę o rozpowszechnienie wśród dzieci dbałości o staranne, kształtne i estetyczne pismo. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, po 5 reprezentantów z klasy. Uczniów wyłonili wychowawcy na podstawie klasowych eliminacji. Zadanie uczestników – zgodnie z regulaminem konkursu – polegało na starannym  przepisaniu tekstu. Komisja konkursowa stanęła przed ogromnie trudnym zadaniem, gdyż wszystkie prace były godne tytułu ,,Mistrza Kaligrafii”.     

Po długich naradach komisja wytypowała:

I miejsce- Zuzanna Kucharska kl. II

II miejsce- Zuzanna Szmajdzińska kl. III,

III miejsce- Natalia Bladoszewska kl. III.

Wyróżnienia zdobyli:

– Gabriela Lewandowska kl. I,

– Zuzanna Kostecka kl. III,

– Antonina Wojasińska kl. III.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

[ Tekst: Sylwia Śledzińska ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *