W dniu 24. lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Generała Augustyna Słubickiego gościliśmy trenerów psów z Włocławka, którzy przekazali uczniom podstawową wiedzę na temat: Jak zachować się w sytuacji spotkania z agresywnym psem. Po części teoretycznej, uczniowie wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się psy, które brały udział w spotkaniu. Z entuzjazmem na twarzy i pełnym zaangażowaniem wykonywali  ćwiczenia zachowań obronnych. Uczniowie dowiedzieli się, że nie zawsze pies jest przyjacielem człowieka, głównie taki, który jest źle traktowany  przez dorosłych. Trenerzy podzieli się wiedzą z zakresu tresury czworonogów, a także pokazali kilka sztuczek, które zachwyciły wszystkich uczestników. Ów sztuczki, które zostały zaprezentowane uświadomiły zebranym, że i pies może nauczyć się matematyki, co wprawiło ich w niecodzienny zachwyt. Dziękujemy Panom za przybycie do szkoły i udzielanie cennych wskazówek i rad, które w naszej pamięci pozostaną na bardzo długo.

no images were found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *