Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Dziecka, społeczność naszej szkoły udała się do Ośrodka Wypoczynkowego „u Mundka” nad jeziorem Długie. W malowniczych okolicznościach przyrody dzieci, ale także nauczyciele mogli wspólnie oddać się grom i zabawom na świeżym powietrzu. Był tenis, piłka nożna i koszykowa, a także cymbergaj i wiele innych. Atmosferę uświetniło ognisko, w którym dzieci samodzielnie mogły piec ufundowane przez Radę Rodziców kiełbaski. Spotkanie z pewnością przyniesie niezapomniane wspomnienia i dowód na to, jak sport, przyroda i wspólna zabawa mogą budować silne więzi.
Pragniemy złożyć Wam – kochane dzieci – najserdeczniejsze życzenia, aby ten wyjątkowy dzień napełnił Wasze serca radością, beztroską i niezapomnianymi chwilami, a nauka – była fascynującą podróżą odkrywania świata i samego siebie.

Dojrzała substancja SP2 Izbica Kuj 🙂

[ Tekst: T. Grabowski ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *