3 października 2023r. uczniowie klas I – IV pod opieką wychowawczyń uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Torunia. Celem wycieczki była rewia na lodzie pt.: „Przygody Sindbada Żeglarza”. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękną jazdę figurową na lodzie. Artyści, przy dźwiękach porywającej muzyki, wykonywali skomplikowane figury akrobatyczne i piruety, wzbudzając zachwyt publiczności. Podczas spektaklu przenieśliśmy się w zaczarowany świat baśni i razem z głównym bohaterem przeżywaliśmy wspaniałą przygodę. Ciekawie zaaranżowane przedstawienie, piękne kostiumy, bajkowa scenografia, efekty specjalne i znakomita gra aktorów wywołały wiele radości i burze oklasków. Artyści potrafili włączyć publiczność do aktywności, która wzbudziła u naszych pociech bardzo dużo pozytywnej energii.

[ Tekst: Anna Buziewska ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *