Mimo siarczystego mrozu, do naszej szkoły przybył dziś niezwykły gość – Święty Mikołaj, którego wizyta wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Na Mikołaju i jego dwóch pomocnikach, ogromne wrażenie zrobiły zaprezentowane przez uczniów specjalnie dla niego piosenki i wiersze, a także rozbrzmiewająca muzyka na szkolnych korytarzach. Dzieci po zadeklarowaniu, że były cały rok grzeczne oraz że utrzymają ten status co najmniej do jego następnej wizyty, otrzymały w nagrodę od Świętego Mikołaja słodycze. Nasz gość odwiedził także szkolną kuchnię i tam również się nie zawiódł co do grzeczności Pań kucharek, cukierków z worka znów mu obyło…

Pouczony przez Dyrektora Szkoły, aby za rok nie stawiał sań na jego miejscu parkingowym, Święty Mikołaj odjechał do innych szkół, aby w nich również głosić radosne i świąteczne Ho Ho Ho.

[ Tekst: Tomasz Grabowski ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *