7 grudnia  w naszej szkole  odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Nasi najmłodsi uczniowie zmagali się z rozwiązaniem 21 pytań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz przyrodniczej. Na rozwiązanie testu mieli  60  minut. W tegorocznej edycji brało udział 26 uczestników naszej szkoły. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: klasa I- 8 uczniów, klasa II- 8 uczniów, klasa III- 10 uczniów. Zróżnicowany stopień trudności pytań konkursowych dał szansę wzięcia udziału wszystkim uczniom oraz możliwość sprawdzenia się na forum ogólnopolskim poprzez możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski.

Wszystkim życzymy sukcesów i oczywiście tytułu laureata!

[ Tekst: Bożena Szadkowska ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *