Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Dyskoteka odbyła się 8 lutego w ,,Tłusty czwartek”.    Jak tradycja nakazuje, w tym dniu wszyscy otrzymali przepyszne pączki od Rady Rodziców.

Bal Karnawałowy to dzień wyczekiwany przez całą społeczność szkolną, ponieważ dostarcz wiele pozytywnych atrakcji i wrażeń. Takiej zabawy od dawna nie było. Uśmiechy, tańce, zabawy- tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy,  które dostarczyły mnóstwo radości. Najważniejszym punktem zabawy karnawałowej był wybór Króla i Królowej Balu. W Tym roku w klasach I – III Królową balu została: Zofia Kujawska klasa II, a Królem balu :Wiktor Jagodzński klasa I. W klasach IV –VIII Królową balu zostało: Trio Mario, czyli : Tola Wojtczak, Iga Biskupska i Maja Skibińska klasa V, Natomiast Królem balu: Oktawian Antczak Klasa VIII.

Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek,  czarodziejek, cyganek, piłkarzy, ratowników medycznych, rycerzy i bohaterów kreskówek.  Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez  Radę Rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom,   a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy Wszystkim za wspaniała zabawę.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

[ Tekst: Lidia Andrzejewska ]