Dnia 9 lutego 2024 roku grupa uczniów naszej szkoły udała się na wycieczkę do parku trampolin „Jump Arena” w Toruniu. Wyjazd miał na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz integrację uczniów. Po przybyciu na miejsce, uczniowie zostali przywitani przez instruktorów parku, którzy przeprowadzili krótkie, ale szczegółowe szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz właściwego korzystania z trampolin. Następnie, uczniowie mieli okazję swobodnego korzystania z różnorodnych atrakcji, takich jak trampoliny o różnych kształtach i rozmiarach, siłownia powietrzna, koszykówka trampolinowa i wiele innych. Podczas wycieczki, uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności fizycznych, poprawy kondycji. Atmosfera była pełna energii i radości, a wszyscy uczestnicy wykazali się zaangażowaniem i entuzjazmem podczas wykonywania różnorodnych akrobacji i skoków. Po dwóch godzinach intensywnej zabawy, udaliśmy się do restauracji McDonald. Wróciliśmy z uśmiechami na twarzach. Wycieczka na trampoliny okazała się nie tylko doskonałą okazją do aktywności fizycznej, ale także do budowania więzi grupowych i wspólnego spędzenia czasu poza murami szkoły.
[ Tekst: Katarzyna Szmajdzińska ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *