Odpowiadając na zaproszenie Zespołu Szkół nr 4 im. K.K Baczyńskiego we Włocławku, uczennice naszej szkoły: Antonina Kujawska i Zuzanna Majchrzak, w dniu 13.04.2024 roku, wzięły udział w konkursie recytatorskim. Uczennice prezentowały wybrane wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Ich kunsztowi recytatorskiemu bacznie przyglądało się jury konkursowe. Po prezentacji, przewodnicząca składu oceniającego, podziękowała zebranym za przybycie i recytację utworów, bo jak często podkreślała w swoim wystąpieniu, trzeba mieć wielką odwagę w uzewnętrznianiu swoich talentów. Niezmiernie nam miło poinformować, że Zuzanna Majchrzak zajęła II miejsce. Zuzi i Antosi gratulujemy odwagi i dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły. Z utęsknieniem czekamy na kolejne zaproszenie, a uczennicom życzymy dalszych sukcesów w deklamowaniu poezji polskiej.

[ Tekst: Kamil Kawczyński ]