14 października, w Dniu Edukacji Narodowej nasza kadra, by uczcić ten wyjątkowy dla nich dzień, udała się do Torunia na spacer bulwarami i krótki pobyt z kolacją na jego starówce. Po napełnieniu przestrzeni żołądkowej, wzięła następnie udział w koncercie Golec uOrkiestry, który odbył się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Koncert wyjątkowy i klimatyczny, bo zorganizowany na XX lecie istnienia zespołu, urozmaicony był pełną integracją z widownią i ciekawymi komentarzami ze strony wykonawców. Z góralskim akcentem, który rozbrzmiewał aż do północnych rubieży ukochanej Izbicy, nasi pracownicy dotarli pod gmach szkoły, by nazajutrz ponownie rozpocząć pasjonującą, emocjonującą i pełną ciekawych przygód pracę z naszymi młodymi ulubieńcami!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Tekst: TG)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *