29 października uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni oraz zainteresowanych rodziców wyruszyła na wycieczkę do Centrum Zabaw Dziecięcych RIO we Włocławku. W  przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie, korzystając z wielu kolorowych atrakcji, jakie na nich czekały: boisko sportowe, tor wyścigowy, basen z kulkami, trampoliny, piłkarzyki, cymbergaje, armatkowo, różne zjeżdżalnie, labirynty, zabawy interaktywne i wiele innych.  

Miło było patrzeć na ich uśmiechy, które towarzyszyły figlom i swawolom. W czasie dwugodzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii

Niestety, pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania z tym magicznym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszej szkoły, a uczniowie w objęcia rodziców.

Oto fotorelacja z miejsca zabaw

Tekst: Bożena Szadkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *