W dniach 17 – 19 marca 2021 w pełnym reżimie sanitarnym, odbył się trzydniowy maraton próbnych egzaminów ósmoklasisty, w którym nasi uczniowie zmierzyli się z testami z przedmiotów humanistycznych, matematyczno – przyrodniczych oraz z języków obcych. Egzamin, przeprowadzony w formie pisemnej, miał na celu zaznajomić uczniów z procedurami, a także oswoić z często towarzyszącym stresem, który może pojawić się podczas zewnętrznego egzaminu ósmoklasisty. Ze względu na panującą pandemię, był to również wyjątkowy czas, kiedy to nasi ósmoklasiści mogli spotkać się ze sobą w szkolnych murach, w pełnym gronie i zwyczajnie, bo bez żadnych mediów transmisyjnych – porozmawiać ze sobą i poprzebywać. Trzymamy kciuki za dobre wyniki, które pojawią się najpóźniej w ciągu trzech tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *