Po długich  miesiącach nauki zdalnej dzieci i młodzież wróciły do szkół. Okres ten  był trudnym wyzwaniem dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeszcze  ważniejszym momentem, mogło być samo przejście z trybu zdalnego w stacjonarny, ponieważ po tak długim czasie, wśród uczniów  pojawiło się wiele obaw związanych z weryfikacją jakości nauki, prowadzenia zeszytów, a także  samodzielnej pracy – czyli trzech aspektów będących właściwie poza kontrolą nauczycieli w czasie zdalnego nauczania.

     Aby zadbać o prawidłowy i niestresogenny powrót, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odbyli rozmowę z Dyrektorem oraz Pedagogiem szkoły, na temat ich niepokojów i zmartwień. Na spotkaniu ustalono spójną strategię dotyczącą powrotu uczniów do szkolnych ław, tak aby nasi wychowankowie  mogli radośnie przebywać w grupach rówieśniczych  i cieszyć się przyjściem do szkoły. 

[Tekst: TG]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *