Dnia 13.12.2022r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole trenerów i zawodników drużyny Anwil Włocławek. Odwiedzili nas: asystent trenera Grzegorz Kożan, trener przygotowania fizycznego- absolwent naszej szkoły Hubert Śledziński, zawodnicy: Szymon Szewczyk, Lee Moore , media menadżer: Michał Fałkowski oraz maskotka Rotka. Był też fotograf Piotr Kieplin, który uwiecznił te piękne chwile.
Przywitaliśmy zawodników utworem ,,Mój jest ten kawałek podłogi”. Uczniowie klas 4-8 brali udział w pogadance z zawodnikami i trenerami. Mieliśmy okazję wgłębić się bardziej w ich sportowy świat. Był też czas na wspólne zdjęcie i autografy. Wybrana dwudziestka trenowała pod okiem trenerów i zawodników.
Pożegnaliśmy zawodników z łezką w oku, utworem ,,We are the champions”.
W wielu dziecięcych pokojach wiszą plakaty Anwilu. Dzisiaj to z pewnością był wielki dzień dla naszych uczniów – móc osobiście spotkać swoich idoli. Bardzo dziękujemy za te odwiedziny !??
?
[Tekst, organizacja spotkania: Nina Adamczewska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *