11 grudnia w Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku odbyła się IV edycja Festiwalu Dobrej Energii „Cudnolandia”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci, które chciały zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Finał imprezy rozpoczął się warsztatami ze znanymi włocławskimi artystami m. in. Michałem ” Kaczorexem” Kaczorowskim. W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wokalnym (Eliza Adrian z kl. I) oraz recytatorskim (Bartosz Przybylski z kl. I) i wystąpili na wielkiej scenie. Jury konkursu recytatorskiego spośród 22 recytatorów w wieku 5-8 lat wybrało 3 zwycięzców, wśród którym II miejsce zdobył Bartosz Przybylski. Natomiast jury konkursu wokalnego w kategorii dzieci od 6 do 9 lat po obejrzeniu 28 wokalistów przyznało I miejsce uczennicy Elizie Adrian.
Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz niepowtarzalne statuetki, dedykowane na Festiwal Cudnolandii, wykonane przez artystę- plastyka Janusza Bisagę. Nasi uczniowie jako laureaci wezmą także udział w nagraniu festiwalowej płyty.
Elizie i Bartoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
[Tekst: Bożena Szadkowska]

318019123_696970228447953_2848932886665075792_n

Zdjęcie 1 z 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *