Telefony zaufania oraz infolinie wsparcia są dostępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy potrzebują pomocy w różnych sytuacjach życiowych – dla młodzieży przeżywającej kryzys psychiczny, mającej trudności w relacjach w domu lub w szkole, czy z rówieśnikami.  

Specjaliści dostępni są całą dobę, by służyć fachowym wsparciem w najbardziej trudnych sytuacjach. Gwarantują anonimowość i pełną dyskrecję.

Telefony i infolinie oferują również wsparcie dla dorosłych, opiekunów i nauczycieli, którzy przeżywają trudności związane z młodzieżą.

Nie czekaj, jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której czujesz, że nikt nie może Ci pomóc lub wesprzeć. Zadzwoń i skontaktuj się z kimś, kto Cię wysłucha i sprawi, że przestaniesz czuć się osamotniony ze swoimi problemami.

Pamiętaj, że informacje z numerami telefonów znajdziesz zawsze na naszej stronie w zakładce szkoła -> pomoc psychologiczno – pedagogiczna.