W dniu 21.03. , który obchodzony jest jako pierwszy dzień wiosny , uczniowie klas 4-8 naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w  wycieczce do parku rozrywki Mandorii w Rzgowie. Nasza przygoda rozpoczęła się od udziału w ekscytujących przejażdżkach rollercoasterami, gdzie krzyk radości towarzyszył nam na każdym zakręcie. Uczniowie mogli spędzić czas na wspólnej zabawie , budując więzi przyjaźni i relaksując się dniem wolnym od zajęć szkolnych.
Pierwszy dzień wiosny dodatkowo podniósł nastrój, sprawiając, że wszyscy czuli się jeszcze bardziej radośni i pełni energii.
Połączenie radości z zabawy ,integracji z kolegami i koleżankami oraz celebracji nadejścia nowej pory roku sprawiło, że wycieczka ta będzie miała szczególne miejsce w sercach wszystkich uczniów.
[ Tekst:  Katarzyna Szmajdzińska ]