Jako Nowa Era, robimy wszystko co możliwe, aby pomóc nauczycielom skutecznie i ciekawie prowadzić nauczanie zdalne. Nowa Era przygotowała i udostępniła bezpłatnie materiały. Właśnie odpaliliśmy na naszym portalu dedykowaną stronę poświęconą nauce zdalnej: https://www.nowaera.pl/naukazdalna. A tam:

·         wersje elektroniczne podręczników do klas 1-8 – można z nich korzystać bezpłatnie na platformie ebooki.nowaera.pl do końca roku szkolnego. Każdy kto chce skorzystać z podręczników wystarczy, że zarejestruje się za pomocą Konta Moja Nowa Era. Rejestracji może dokonać nauczyciel lub rodzic (w imieniu ucznia), dzięki platformie uczeń może mieć dostęp do swoich podręczników w domu, nawet gdy zostawił wersje papierowe w szkole;

·         fragmenty zeszytów ćwiczeń dla klas 1-8 w wersji elektronicznej (PDF) -zamieścimy je wspecjalnej sekcji „ Nauka zdalna” na portalu dlanauczyciela.pl . Może Pan/i pobrać potrzebny materiał i przesłać go do swoich uczniów. Fragmenty będą dostosowane tematycznie do realizowanego obecnie materiału.

·         Generator testów i sprawdzianów -jest dostępny dla klas 4-8. Pozwala na przesyłanie plików do uczniów za pomocą dzienników elektronicznych. Wszystkie materiały są do pobrania bezpłatnie po zalogowaniu do serwisu poprzez Konto Nowej Ery;

·         portal dlanauczyciela.pl – w sekcji prowadzenie lekcji odnajdą Państwo karty pracy do wielu lekcji;Ponadto w portalu zamieszczone są materiały prezentacyjne, prezentacje, filmy, które mogą być źródłem do pracy i późniejszej analizy.Wszystkie materiały są do pobrania bezpłatnie po zalogowaniu do serwisu poprzez Konto Nowej Ery;

·         wybrane arkusze egzaminacyjne do egzaminu ósmoklasisty – arkusze z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i języka niemieckiego zostaną umieszczone w dedykowanej sekcji na portalu dlanauczyciela.pl . Wybrane arkusze będziecie mogli Państwo przesłać swoim uczniom.

Jeden komentarz

  1. Dzień dobry czy jest możliwość otrzymania zestawu startowego, jak w innych wydawnictwach, dla szkoły średniej. Używamy podręcznika #trends 1, 2, 3. Jeżeli jest taka możliwość prosimy o przesłanie do szkoły
    Magdalena Kraus ZSZ w Wołowie ul. Spacerowa 1

    Avatar Magdalena Kraus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *