Biblioteka szkolna organizuje dla klas IV-VIII następujące konkursy :
-Plastyczny 'projekt okładki do dowolnie wybranej książki . Format A-4, technika dowolna (kredki,farby,ołówek lub wyklejanka ).
-Literacki 'samodzielnie napisany wiersz o tematyce wiosennej.Wiersz powinien mieć minimalnie trzy zwrotki , powinien zawierać rymy.Termin wykonania prac do końca kwietnia.Prace można przesyłać na mój adres mailowy : jola20156@gmail.com lub przekazać osobiście jak wrócimy do szkoły.Przewidziane nagrody .Jednocześnie zachęcam do czytania. Wiem ,że teraz jest problem z wypożyczaniem książek ,ale możemy czytać to co mamy w domu lub na stronach internetowych. Myślę , że te formy będą dla Was odskocznią od codziennych obowiązków.Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać to proszę napisać na mój adres mailowy a ja podam numer telefonu.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *