Zabawy karnawałowe sprawiają dzieciom zawsze wiele radości  i uśmiechu na twarzy, dlatego w naszej szkole klasy najmłodsze wraz z wychowawczyniami także bawiły się w rytm nowoczesnej muzyki  karnawałowej.  Pięknie przystrojone klasy pobudzały wszystkich do świetnej zabawy.  Dzieci w tym dniu spełniły swe marzenia i wcieliły się w ulubione postacie z bajek, książek, filmów, a nawet swoich wymarzonych zawodów. Pomysłów na stroje było wiele, dlatego przeprowadzono wśród nich konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Oklaskom nie było końca! Podczas trwania imprezy zorganizowano szereg zabaw ruchowo- muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę. Na zmęczonych tańcami dzieci czekały pyszne przekąski przygotowane przez rodziców.

Ten dzień pełen wrażeń, zabaw i radości zapamiętają dzieci na baaaardzo długo.

A może aż do kolejnego balu karnawałowego, który już za rok!

[Tekst: B. Szadkowska]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *